• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість - наші випускники.

/Files/images/PICT5161.JPG Мартиненко Сергій Сергійович. Випускник 2000 року. Закінчив школу з "Золотою медаллю". Навчався в інституті "Економіки і бізнесу" Луганського національного педагогічного університету. Нині працює вчителем математики в Марківській гімназії. Викладає інформатику і економіку. Його учні - призери обласної олімпіади з економіки, переможці районних Днів науки, Всеукраїнського етапу конкурсу - захисту творчих робіт членів гуртка "Інтершкола". Своїми творчими доробками ділиться з колегами на сторінках педагогічного видання "Все для вчителя". Молодий преспективний педагог. Займає активну життєву позицію.

/Files/images/Изображение 202.jpgБиканова Наталія Леонідівна. Випускниця 1993 року. Закічила Луганський педагогічний інститут ім. Т.Г.Шевченка за спеціальністю "Початкові класи". Працює вчителем початкових класів в Марківській ЗОШ І - ІІ ст. №1. Призер районного етапу конкурсу "Вчитель року - 2000" і "Вчитель року - 2011". Має власні публікації в педагогічному виданні "Початкова школа".

/Files/images/DSCF1964.JPG Сич Тетяна Леонідівна. Випускниця 1984 року. Закінчила школу із "Золотою медаллю". Має дві вищі освіти: медичну і педагогічну. Нині працює вчителем початкових класів Ліснополянської ЗОШ І - ІІІ ступенів. Її учні - призери районних олімпіад з української мови, районного Дня науки 2012. Досвід її роботи висвітлено на шпальтах Всеукраїнського педагогічного видання "Завуч".

/Files/images/clip_image002.jpg Фольклорно - етнографічний гурт "Гарт". Художній керівник - вчитель музичного мистецтва - Шишковський В.І. Цей гурт вирізнявся своєю оригінальністю і неповторністю. Голосисті хлопці, яскраві і співучі дівчата захоплювали своєю майстерністю. Вони - неодноразові переможці щорічного конкурсу дитячої та юнацької творчості "Діти - майбутнє України".

/Files/images/11.jpgДитячий хореографічний колектив "Глорія". Створила його заступник голови Марківської райдержадміністрації Цовма Олена Олександрівна."Глорія" - переможець усіх районних конкурсів хореографічних колективів, дипломант ІІІ ступеня фестивалю - конкурсу "Святкове коло" (2003 р) та дитячих танцювальних колективів (2004р). Лауреат обласного конкурсу "Слобожанський спас"(2005р. і 2007р.). Лауреат обласного конкурсу спортивних танців у м. Суми (2006 р). Має звання "Зразковий колектив"

/Files/images/Подгорная.jpgПідгорна Наталія - випускниця 2009 року. Медалістка школи. Нині навчається в Східноукраїнському національному університеті ім. В.Даля на факультеті "Транспортних систем і логістики". Має грамоти: "За досягнення у навчанні і активну участь в науково - дослідницькій діяльності з цивільного захисту" та "За активну роботу в студзагоні "Далівець"" та подяку "За творчий підхід, відповідальність та участь у заходах, присвячених Дням Європи". У 2013 році стала дипломантом (ІІІ місце) Всеукраїнської олімпіади з основ охорони праці.

/Files/images/IMG_1428.JPG Цовма Максим - випускник 2001 року. Закінчив Луганський державний інститут культури та мистецтв за спеціальністю "Комп'ютерна графіка". Являється автором пам'ятника воїнам - інтернаціоналістам в смт. Марківка, який було відкрито 5 грудня 2009 року, а також скульптурної композиції - пам'ятника загиблим прикордонникам в м. Луганську, яку було відкрито 28 травня 2011 року.

/Files/images/Изображение 043.jpgДівочий вокальний ансамбль "Мелодика". Художній керівник - вчитель музичного мистецтва Шишковський В.І. Жодний урочистий чи святковий захід не проходив без яскравої участі цього ансамблю. Цей ансамбль був неодноразовим призером конкурсу дитячої та юнацької творчості "Діти - майбутнє України. Нині дівчата навчаються в вищих навчальних закладах, де беруть активну участь в художній самодіяльності.

#160;
Кiлькiсть переглядiв: 595

Коментарi